19 українських військових загинули за останню добу, 78 поранено. Це інформація Генштабу.
Також там повідомили про численні втрати з боку противника 87 бойовиків та 42 одиниці техніки. Напруженою, але контрольованою нашими бійцями, залишається ситуація навколо Дебальцевого.
Українські підрозділи в районі траси Дебальцеве-Артемівськ — провели кілька успішних операцій, відбили два населені пункти, у тому числі Логвинове. І зараз утримують позиції біля транспортної розв’язки "Дебальцівський хрест". Частина формувань противника відійшла у напрямку Нижнього Лозового.
Також у Генштабі повідомили, що наші підрозділи закріпилися у районі Опитного, Тоненького та Пісків. І повністю тримають під артилерійським контролем територію донецького аеропорту. Наш кореспондент Ірина Баглай — продовжує роботу в зоні АТО.
Цей кілометр до Пісок ми проїжджаємо в броні разом з військовими. Ось цей кілометр дороги він прострілюється з обох боків
"Виходять звідти з поля б’ють, намагаємося без потреби не їздити, якщо їздити то на великій швидкості.", — запевняє "Валдай" боєць добровольчого батальйону "Дніпро-1"
Крайні блокпости добровольців на тих самих позиціях. Не зрушили ані на крок назад. Щоправда, просто неба без потреби краще не стояти.
"У нас окопна війна як в першу світову. тому що у нас цілісної суцільної лінії нету війна блокпостів. вперлися рогами і поливаємо один одного", — каже "Шаміль", боєць добровольчого батальйону "Дніпро-1".
"Метрів 400-300 в основному підходять развед групи — хороші професіонали російські, по чому це видно — по їх рухам і те що вони роблять це дуже професійно", — розповів боєць добровольчого батальйону "Дніпро-1"
Професіонали, однак про військову честь, напевно, і не чули. Своїх 200их залишають на полі бою.
"Була справа, вивезли нею трьох їх убитих, так люди досі лежать", — каже боєць добровольчого батальйону Дніпро-1.
Найцінніша позиція з цього флангу — Небо. Навколо — жодного уцілілого будинку. Бойовики безупинно криють цей сектор з усіх гармат. Простріляне розбите але все ще українське Небо. воно тримається, бойовики підходили на танках, позбивали сходи, але наші хлопці продовжують підніматись на висоту і корегувати вогонь. по мотузках.
"Піднімаються і піднімалися і будуть. Сходи це не єдиний спосіб. А що дає небо скільки життів воно рятує — практично всі піски", — каже боєць ДУК Правий сектор "Еней".
Укріпрайон бойовиків за 800 метрів від лінії оборони українських бійців. Час перемир’я, кажуть розвідники, терористи використали з користю для себе — добре укріпились. Та навіть руїни будинків від обстрілів не захистять. Ось він, ранковий привіт із Донецька. Калібр 12 і 7 мм
"І вона сюда встряла, зранку я шов, ну она трошки встряла, якби трохи пізжніше прошов — вже б не спілкувались з вами", розповідає боєць "Баракуда".
Усупереч численним заявам про захоплення Пісків, жодного з бойовиків ми так і не зустріли. Хлопці жартують — годі й рахувати, скільки разів таке чули. Без жартів запевняють — Піски не полишать.
Ирина Баглай
Не знаю, як ви, але я вважаю себе «щасливчиком» — хоча б тому, що мені не треба щоранку їздити на…
У ніч на 24 червня 2026 року підрозділи Сил оборони України в Оренбурзькій області РФ уразили Оренбурзький газопереробний завод та єдиний у…
Загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 24.06.26 орієнтовно склали / The estimated total combat losses of the enemy from…
У тимчасово окупованому Севастополі воїни Сил безпілотних систем уразили головну електропідстанцію. Про це повідомив командувач Роберт Бровді (Мадяр). "Ждет Севастополь, ждет Камчатка,…
У мережі опублікували відеозапис, на якому росіянин фільмує наслідки удару Сил оборони по російській автівці. Внаслідок ураження у спаленій техніці окупант…