В Суходольске силы АТО из артиллерии уничтожили базу террористов

26

 В Суходольске (Луганская область) силы антитеррористической операции уничтожили базу террористов ЛНР. Об этом сообщил председатель общественной организации "Правое дело" Дмитрий Снегирев, передает Еспресо.TV.

"В Суходольске, в районе шахты "Дуванская" размещалась база боевиков. В результате артобстрела украинской армии, она полностью уничтожена. Горит и сейчас", — сообщил активист, не уточняя, количество ликвидированных наемников.

Напомним, сегодня местные жители сообщили о колонне российской техники, которая проехала через Суходольск.

13 августа через с.Дибровка зашла колонна российской военной техники. Она прошла через село Дмитровка (Донецкая область). Колонна насчитывает 142 единицы техники, включая радиолокационные станции, медицинские передвижные госпитали и даже 20 бензовозов.

17 августа около 3:00 ночи была замечена колонна российской боевой техники. Колонна двигалась по территории Ростовской области в направлении приграничного пропускного пункта "Изварино", который находится под контролем террористов ЛНР.

P.S. Сьогоднішня ситуація на сході України свідчить про те, що російський президент Володимир Путін усвідомлює, що війну він програє

Про це в ефірі Еспресо.TV повідомив радник міністра внутрішніх справ Зорян Шкіряк.

"Путін – психопат. Це параноїдальний маніяк, мозок якого з’їдає ідея побудови на теренах колишнього Радянського союзу "рашистського рейху". Те, що відбувається сьогодні, – це ознака усвідомлення Путіна, що війну він програє: ми звільняємо місто за містом, сили АТО продовжують свій наступ, і найголовніше, що сьогодні вже діяльністю бойових загонів терористичних банд "ДНР" і "ЛНР" керують безпосередньо кадрові військові РФ", — зауважив радник міністра.

За його словами, у Путіна не залишилося варіантів контролю Донбасу, окрім як військового.

"Оскільки значна частина бойовиків тікають та зливають свого господаря, у Путіна єдиний шлях здійснювати контроль в певних районах Донбасу — це запускати туди кадрові війська, власне, цим вони сьогодні і займаються", — наголосив Шкіряк.

Поделиться:
Загрузка...