У Житомирі «русскіє люді» скуповуюють газети із заголовком Путін-х**ло

18

 У Житомирі невідомі скуповують по 50-100 примірників скандального випуску місцевої газети "Субота" із гаслом "Путін — Х**ло" на першій сторінці

http://espreso.tv/

Сьогодні увечері практично у всіх кіосках міста тираж газети "Субота" повністю розпроданий, передає Еспресо.TV з посиланням на сайт Житомир-Онлайн.

Кіоскерів здивували невідомі люди, які ходять від кіоска до кіоска і намагаються скупити газету оптом — беруть одразу по 50-100 примірників. Продавці газет розповідають, що оптові покупці розмовляють російською із явно неукраїнським акцентом. Дехто підозрює, що це агенти Путіна, які рятують його репутацію.

Звичайні люди купують по декілька примірників. Пояснюють, що хочуть подарувати друзям, знайомим, рідним. Інші — надіслати друзям в інші області України або закордон. Цікаво, що цей номер "Суботи" купують навіть ті, хто взагалі не читає газет. "Беру напам’ять", — кажуть покупці кіоскеркам.

Редакція народного тижневика "Субота" була вимушена додрукувати великий тираж газети, щоб задовольнити шалений попит. Завтра "Субота" знов з’явиться в кіосках та газетних розкладках міста й області.

Поделиться:
Загрузка...