Российские телевизионщики извинились за высказывания о Тарасе Шевченко

22

Російські телевізійники вибачилися за порівняння Тараса Шевченка з Гітлером. Сюжет вийшов на одному з регіональних телеканалів до 199-ї річниці з дня народження українського поета.

У матеріалі йдеться про фестиваль "Шевченківський березень", який проводять в Оренбурзі. Журналіст докладно описує заходи і скільки грошей на них витрачають. А потім відверто дивується, чому в цьому місті Шевченку приділяють таку увагу. Адже у творчості поета ніколи не звучала тема любові до Оренбурга.

Та й взагалі він писав не дуже приємні речі про Росію. Більше того: нібито за ненависть до російської нації фашисти дозволяли ставити портрет Шевченка біля зображення Гітлера.

За усі ці висловлювання особисто вибачилося керівництво телекомпанії "Вести Оренбуржья".

Лариса Мурашова, директор філії телекомпанії "Вести Оренбуржья":

— В сюжете о Шевченковском марте был допущен ряд некорректных высказываний о творчестве Тараса Шевченко. Должна заверить зрителей, что автор не хотел задеть чувство национальной гордости украинского народа. Тем не менее, мы сожалеем по поводу резонанаса, который вызвала эта тема. Компания приносит свои извинения всей украинской общественности.

Поделиться:
Загрузка...