В Польше обвиняют Украину в неподготовленности перед Евро-2012

16

Руководитель польского комитета по подготовке Евро-2012 Войцех Фолеевский во время выступления в Барселоне раскритиковал украинских партнеров за промедление в подготовке к Евро-2012. Об этом сообщает РБК-Украина со ссылкой на "Радио Свобода".

Глава польского комитета по Евро-2012 прогнозирует проблемы с размещением фанатов. Фото france24.com

По мнению польского чиновника, Украина опять задерживает строительство объектов инфраструктуры, нужных для проведения чемпионата. Фолеевский прогнозирует проблемы с размещением сотен тысяч болельщиков, которые приедут в Украину в июне.

Председатель Европейского союза футбольных ассоциаций (УЕФА) Мишель Платини дает более оптимистическую оценку. В четверг в Париже он сказал, что ждет "замечательного праздника европейского футбола".

Евро-2012 стартует 8 июня в Варшаве матчем между сборными Польши и Греции. Финальный поединок состоится 1 июля в Киеве.

Напомним, как заявлял министр иностранных дел Украины Константин Грищенко, в Польше уже можно получить шенгенскую визу по билетам на Евро-2012.

P.S. Лондонська The Telegraph попереджає, що «захмарні ціни на українські готелі можуть відвернути англійських футбольних фанів від поїздок в Україну на Євро-2012». Газета зауважує, що футбольна Асоціація Англії, котра зазвичай посилає чи не найбільше вболівальників на такі турніри, не в силах продати чимало виділених для неї квитків, бо вболівальники у роздумах через високі ціни на готелі. Англія замовила майже 20 тисяч квитків лише на матчі своєї збірної з Францією та Швецією, котрі відбудуться в українських містах 11 і 15 червня. Газета наголошує, що, наприклад, звичайна ціна кімнати однозіркового готелю в Донецьку коштує до 50 фунтів за ніч, і саме такий номер коштує сьогодні на 11 червня (на час матчу Англія – Франція) вже понад 1 тисячу фунтів. У Києві звичайний номер в однозірковому готелі коштує 49 фунтів, а на день матчу Англія – Швеція 15 червня його ціна зросла вже до понад 500 фунтів за ніч. УЄФА заявляє, що воно безсиле регулювати ціни на готелі під час Євро-2012, але попереджає українську сторону про ймовірність провалу багатьох матчів Євро-2012 за фінансовими показниками, коли тисячі вболівальників просто не приїдуть в Україну через захмарні ціни на готельні номери. «Вони грають з вогнем», – зазначив виконавчий директора УЄФА Дейвід Тейлор, маючи на увазі позицію власників готелів в Україні.

radiosvoboda.org
 

Поделиться:
Загрузка...