2021-й ВТРАЧЕНИЙ для країни

94
Підсумовуємо 2021й. Третій рік при Зеленському і третій чи не найбільш втрачений для України.
Загроз не зменшилось. Їх кількість зростає з геометричною прогресією. Провалів лише збільшилось. «Зрада» стала щоденною буденністю, а добробут людей котиться донизу.

Тепер по пунктах:
🚫 Рік збідніння – українці стали біднішими. За всіма опитуваннями жити стало гірше, а тарифи непомірно зростали. 58,8% українців, опитаних SOCIS, відзначили, що рівень життя за президента Зеленському погіршився.
🚫 Рік зневіри і депресії. Суспільство все більше зневірюється у своєму майбутньому. Після «сплеску» у 2019му та «телевізійній вірі», яку нав‘язали оліграхи — почалась тотальна зневіра.
🚫 Рік енергетичної та газової криз. Значна частина блоків ТЕС зупинена, атомні станції працюють на пікових навантаженнях, голова Нафтогазу заявляє, що дефіцит газу відчують підприємства.
🚫 Рік політичних репресій. Фейкові підозри, переслідування опозиції, репресивна «деолігархізація» проти незгодних, намагання закрити рота проукраїнським ЗМІ.
🚫 Рік брехні. Зеленський виявився головним офшорником країни. Особливим скандалом стала інформація про отримання 41 млн доларів від Коломойського на офшорну компанію 95 кварталу.
🚫 Рік зашкварів. Оточення Зеленського стало чи не найбільшим жахом для країни. Гогілашвілі, Левченко, Татаров, Брагар, Трухін та ще десятки зашкварених осіб, які щодня нищать законність в країні.
🚫 Рік зради. Операція по вагнерівцям та розслідування міжнародних журналівстів ще раз підтвердили що при владі люди, які сповідують інтереси зовсім не України.
🚫 Рік зростання російської загрози. Поки влада Зеленського «не бачила загрози», а повідомлення про російські війська називала «фейком» — вони дійсно накопичувались. І зараз, не зважаючи ні на що, загроза залишається великою. З нею ми входимо у 2022 рік.
🚫 Рік саботажу Закону про мову. З легкої руки Зеленського та його ручної Нацради — саботуються норми щодо української мови на телебаченні, а «Свати» стали домінуючими в телепросторі. Таке собі повернення до «русского міра».
Одним словом, 2021й ВТРАЧЕНИЙ для країни.
Яким буде 2022 — залежить від нас.
Поделиться:
Загрузка...