11 лютого внаслідок російських обстрілів загинуло два наших воїни

257
11 лютого внаслідок російських обстрілів позицій українських військ на Донбасі загинуло два наших воїни.

В 9.15 російський снайпер смертельно поранив біля села Зайцево бійця інженерно-саперного взводу 59-ї бригади.
А в 20.45 біля Новомихайлівки під час обстрілу з гранатометів, кулеметів та снайперських гвинтівок загинув у бою воїн 28-ї бригади.
Також протягом дня щільним обстрілам було піддано й інші наші позиції.
Очевидно, таке посилення бойових дій — наочна демонстрація російського командування послам західних держав та президенту України, які відвідували сьогодні позиції українських військ в районі Зайцево та Авдіївки.
Ніякого перемир’я не існує, противник активно застосувує важке піхотне озброєння. На такі речі вмовляннями реагувати нема вже ніякого сенсу. Потрібна тактика ефективних дій у відповідь. Тактика, якої нема.
Армія веде війну хаотично та приховано від керівництва у Києві, не маючи ні бойових розпоряджень, ні планування системних дій на упередження та у відповідь. Так, наші дають «ответку» — але чи може це бути ефективним, якщо це треба ховати на усіх рівнях, щоб Офіс президента не обурився, що тут хтось занадто сильно воює. Верховний Головнокомандувач їздить з екскурсіями та фотосесіями, притому взагалі не аналізуючи обстановку та не намагаючись ухвалити якийсь план дій, який залежить в першу чергу від його політичної волі.
Учора ввечері в результаті ворожого кулеметного вогню на Донбасі загинув Владислав Лященко 1996 року народження.

Про це повідомила 28 ОМБр в соцмережі «Фейсбук.«.

«Війна триває…Дуже важко писати такі повідомлення, особливо тоді, коли лише декілька днів тому ми поховали двох наших побратимів. Але нажаль війна знов обірвала ще одне життя, тому із болем повідомляємо, що вчора ми втратили нашого побратима. Владислав Лященко 1996 року народження, загинув увечері 11 лютого внаслідок ворожого кулеметного вогню під час переміщення на взводному опорному пункті. Висловлюємо щирі співчуття родині Владислава та помстимося за кожного нашого воїна, які ціною власного життя оберігають мирне небо для кожного українця. Спочивай із миром Влад…», — сказано в повідомленні.

P.S. «Керівництво ЗСУ наказало прибрати з зони ООС усі снайперські і контрснайперські групи. Результат:
11.01-снайпер 200
20.01-снайпер 300
21.01-снайпер 200
26.01-снайпер 200
27.01-снайпер 300
02.02-снайпер 200
04.02-снайпер 300
07.02-снайпер 300
10.02-снайпер 300
11.02-снайпер 200
Как спится зеленому папуасу?
«ЄС» вимагає припинити відведення військ, а також скасувати штрафи за вогонь у відповідь на російські провокації.
Всегда есть с кем сравнивать… Порошенко приезжая на фронт в 2014, 2015… 2018 годах не надевал бронежилет. И шлем уж подавно. А тогда могло прилететь с гораздо большей вероятностью чем сейчас. В его глазах не было и намёка на страх. И Порох будет на позициях столько, сколько решит сам. Охране оставалось только клацать зубами и играть желваками от напряжения…
Я ни коим образом сейчас не пытаюсь посмеяться с Зеленского. Он давно стал уже ходячим мемом. С которого уже и смеяться перестали. Скорей жалеют. Володя снова приехал в зону ООС и надел бронежилет и шлем. Это нормально. Сам так решил или охрана настояла, не суть важно.
Дело в другом… Как бы понятней объяснить? Кому-то жизнь дарует шутовской колпак, а кому-то бронежилет, шлем и автомат, чтобы защищать свою страну. Есть люди, которые всю свою сознательную жизнь дули в тромбон, сводя с ума соседей. Но когда пришла война, они отложили музыкальный инструмент в сторону, подтянули штаны, попрощались с матерью и ушли на фронт. Таких десятки тысяч. Автомат они впервые увидели там, на войне. И война сразу же, покрестив железом, приняла их в свою жизнь. Уже через месяц глядя на воина, увешенного оружием, снарягой, ножами и гранатометами, никогда не поверишь в то, что вообще-то он ничего тяжелее скрипки, ноутбука или же кисти художника, в руках не держал. Но это было тогда, а сейчас снаряжение воина сидит на нем как влитое. Словно всю жизнь ратно трудился. Сейчас он разведчик, связист или же артиллерист. Причём такого уровня, что ещё поискать нужно…
Тут же, одна сплошная карикатура. Очень низкопробная. Какой-то озлобленный хорёк в бронежилете. Кто-то изо всех сил пытается слепить из Зеленского своего для армии, эдакого царя Леонида. Типа Фермопилы, стена щитов и пресловутое «Мы будем драться в тени». Вот только зачем? Слепому же видно, чуждо для него это всё. И он чужд войне, армии, парням, многие из которых воюют с самого начала. То есть дерутся с московитами ещё с тех волн мобилизации, от которых Зеленский фактически уклонился. И это знает каждый. Но все же пиарщики Банковой, неустанно пытаются слепить из Зеленского Анику-воина, но всё равно получается сплошное черти шо!
p.s. Выдать по десять килограммов «Шаленої бджілки» фотографу и пиарщикам.
Поделиться:
Загрузка...