Їхні кулі це російська музика, російська культура, російський спорт

181
Спорт поза політикою?
Музика поза політикою?
Культура поза політикою?
А вони, окупанти та колаборанти, так не думають. Їхні кулі це НЕ лише «гради» і «зелені чоловічки». Їхні кулі це російська музика, російська культура, російський спорт і головне — РОСІЙСЬКИЙ СПОСІБ МИСЛЕННЯ.
Так, той спосіб коли українські олімпійці готові фотографуватись з рашистами, так звані «укрАіскіє» гастролери готові колаборуватись з московськими, а пересічне населення готове вливати у вуха та очі тисячі годин московського непотребу.
Це теж війна за Україну. Вона проходить кожного дня. На кожній вулиці і в кожному домі. Вона провоходить на кожних змаганнях, на кожному матчі, на кожній вечірці чи заході. І цю війну ми програємо.
Програємо, бо не маємо влади питомо української. Бо докотились до того, що «Український культурний фонд» фінансує заходи де платять російським гастролерам. Бо особисто Зеленський з підконтрольною Нацрадою саботує Закон про мову…бо…бо…бо…
І таких прикладів вже тисячі.
Давайте один раз, назавжди запам‘ятаємо:
Ні культура, ні спорт, ні мова, ні музика, ні кіно, — НЕ МОЖЕ БУТИ ПОЗА ПОЛІТИКОЮ.
Особиливо у воюючій постколоніальній державі, яку кожен день атакує агресора. Це АКСІОМА, яку не хочуть чути наші співгромадяни.
Або ми це розуміємо, і ЗАБОРОНЯЄМО все московське. Або ми інфомаційно, кулььтурно, зрештою спортивно просто зникаємо, розчинаяємось, стаємо Білоруссю-2.
Поделиться:
Загрузка...