Євробачення-2021: Український гурт Go_А посів 5 місце та став другим за версією глядачів

198

У фіналі пісенного конкурсу «Євробачення» в Роттердамі перемогла група Måneskin, що представляє Італію, з результатом у 524 голоси.

Український гурт «Go_А» з піснею «Shum» посів 5 місце з результатом у 364 голоси, повідомляє Інтерфакс-Україна.

До першої трійки за підсумками голосування також увійшли представник Франції Барбара Праві з піснею «Voilà», яка набрала 499 голосів, і представник Швейцарії Gjon’s Tears з піснею «Tout l’Univers», який набрав 432 бали.

За кількістю балів від глядачів український гурт «Go_А» посів друге місце (267), повідомляється на сторінці гурту у Facebook.

Як повідомлялося, в гранд-фіналі «Євробачення» в Нідерландах взяли участь представники 26 країн. За результатами двох півфіналів, які відбулися 18 і 20 травня, до фіналу конкурсу вийшли представники 20 країн.

Так, за підсумками першого півфіналу, крім України в фінал пройшли представники Норвегії, Ізраїлю, Азербайджану, Мальти, Литви, Кіпру, Швеції, Бельгії, Росії. За підсумками другого півфіналу — Албанія, Сербія, Болгарія, Молдова, Португалія, Ісландія, Сан-Марино, Швейцарія, Греція і Фінляндія.

Крім них у фіналі конкурсу виступлять країни «великої п’ятірки», які не беруть участі в відборі, — Німеччини, Франції, Іспанії, Великої Британії і Італії. Також до фіналу відразу пройшов представник країни проведення конкурсу — Нідерландів.

«Євробачення» цього року проходить з 18-22 травня в Роттердамі. Нідерланди отримали право приводити конкурс після перемоги свого виконавця Дункана Лоуренса на «Євробаченні» в 2019 році, проте в 2020 році конкурс було скасовано у зв’язку з пандемією коронавірусу.

Співачка Маніжа, яка представляла РФ на «Євробаченні-2021» з піснею Russian Woman, посіла дев’яте місце. Маніжа набрала 204 бали — 100 за підсумками глядацького голосування, 104 — від журі.

Допомогти у цьому їй вирішили телеглядачі із України, які шляхом смс-голосування віддали свої голоси за російську співачку.

На офіційному сайті “Євробачення” з’явилися результати голосування кожної із країн.

Так, згідно із даними, Україна віддала 4 бали глядацьких голосів російській співачці.

P.S. Світ змінився — люди починають більше любити різні мови, відмовляючись від тотальної уніфікації.
1 місце зайняли італійці, що співали італійською.
2-3 місце француз і швейцарець, які співали французькою.
5 місце українка, яка співала українською.
І лише 4 місце ісландці, що співали чужою для них англійською.
Звичайно ж величезну роль зіграло і те як виконували та яка пісня. Я особисто голосував за Францію. Так у мене чверть плейлиста на телефоні старий французький шансон, а інші українські, італійські та хорватські пісні.

І поки вся країна вболівала за GO_A на Євробаченні. Поки всі в захопленні від нашого успіху та любові до українського по всій Європі, Зеленський поціновував відверту русофілку Білик.
На відео перед глядачами сказав їй «Ти наша любов».
Ось так про цінності та пріоритети.
Любов не до України, українського, автентичного, свого, а до пєвічкі що роками співала для московського ринку московською мовою.
«Какая разніца» ж.

Поделиться:
Загрузка...