ЄС вимагає створення ТСК по антиковідній політиці, «вагнерівцях» та справі Шеремета

220

«Європейська Солідарність» вимагає негайно створити ТСК з розслідування проваленої антиковідної політики влади, «вагнергейту», а також «справи Шеремета» і політичних переслідувань.

Про це заявив лідер партії Петро Порошенко під час погоджувальної ради.

Він зауважив, що триває збір підписів щодо позачергового засідання по «вагнергейту», але керівництво парламенту може внести це питання у порядок денний поточного сесійного тижня.

«Я хочу подякувати фракції «Голос», яка в повному складі дала свої підписи. Я хочу подякувати «Батьківщині», яка дала достатню кількість голосів, і будуть надані додаткові підписи. У нас, виявляється, всі фракції дали підписи своїх представників. І сьогодні їх зібрано вже майже 70», – говорить Петро Порошенко.

«Коли ви робите зміни в порядку денному, поставте позицію «Вагнера» і розгляньте. У нас три позиції ТСК, на яких ми наполягаємо. Перше – це «Вагнер», друге – це розслідування «справи Шеремета» і переслідування політичних бранців, і третє – це ТСК по пандемії», – говорить Порошенко.

Він наголосив, що ТСК – це парламентський інструмент опозиції, тоді як у влади є інші важелі, зокрема система правоохоронних органів. «ТСК – це інструмент опозиції, а влада, якщо хтось вчинив злочин, – будь ласка, робіть розслідування», – говорить Петро Порошенко.

P.S.

Главный санитарный врач Украины Виктор Ляшко заразился коронавирусом. Об этом сам Ляшко рассказал на своей странице в Facebook.

Врач подчеркнул, что его ПЦР-тест на коронавирус оказался положительным.

При этом Ляшко уже был вакцинирован против коронавируса незадолго до заражения. По его словам, иммунитет еще не успел полностью сформироваться, потому что прививка была произведена совсем недавно.

Главный санврач рассказал, что согласно исследованиям, вакцина после одной прививки эффективна на 76% с 22 по 90 день. Сам же Ляшко вакцинировался 13 дней тому назад.

По его мнению, вакцина поможет врачу избежать осложнений во время течения коронавируса и он сможет уже в скорости вернуться к своей работе. До того момента Ляшко будет находиться на больничном.

Поделиться:
Загрузка...