Єрмак заявив, що Україна не зобов’язувалась вносити правки у постанову про місцеві вибори щодо ОРДЛО

251
Україна під час зустрічі радників лідерів «нормандського» формату не обіцяла змінювати постанову про місцеві вибори, щоб провести їх в ОРДЛО

Про це в ефірі одного із телеканалів заявив глава Офісу президента Андрій Єрмак, передає Укрінформ.

«Ніяких зобов’язань від української сторони щодо перегляду постанови Верховної Ради (про місцеві вибори — ред.) не було. І це неможливо, тому що ми не можемо втручатися в діяльність українського парламенту», — сказав він.

За словами Єрмака, Україна «проінформувала» інших учасників зустрічі про наявність запропонованих змін до чинної постанови.

«Ми тільки поінформували колег по нормандської зустрічі, що депутат від» Слуги народу «(Олександр Качура, — ред.) ще 28 липня зареєстрував постанову про зміни. І ця постанова є і найближчим часом вона буде винесена в зал Верховної Ради, де буде вирішуватися її доля», — сказав Єрмак.

P.S.

Юрій Каракай:
— Порошенко — це армія! Децентралізація! Асоціація! Безвіз! Томос!
— Ми тоже недавно танкер с пляжу прибрали …
Inna Turenko:
В оточенні зе зрадники, він сам ватна особина .Навіть сучасні диктатори є патріотами своїх країн, а у нас колаборанти і агенти ворожі при владі.А чи є десь ще таке в світі, щоб країну очолювала людина, яка не є патріотом своєї країни, не поважає свій народ і насміхається з нього?
Внучка Фокина:
Андрюша Ермак — мой друг детства, и это было наше личное решение, чтобы дедушка вошел в ТКГ.
Viktoriya Ptaha:
Якщо оця моднява тусовщиця і є однією з тих, хто впливає на врегулювання мирного процесу на Донбасі, то в мене все.
Друхдецтва, вместе в куклы играли…
Інна Іванівна:
Андрюше — другу дєцтва — близько 50, а їй 34. Це ж в чиєму дитинстві вони дружили, в його чи в її?
Sergiy Taran:
А пам’ятаєте як Фокін виправдовував анексію Росією Криму тим, що інакше туди би прийшли США? Так от, його онука Марія, яка влаштувала діда в ТКГ живе якраз в США, якого так боїться її дідусь.
Але є в цьому і своя гармонія — моральна деградація радянської псевдоеліти цілком логічно завершується владою Зеленського.
Нє дрейфь, пацани!
Маша Фокіна із Сан-Франціско щас нарєшаєт нам мір с путином.
У нєйо єсть хорошіє друзья гдє надо і дєдушка-серийкардінал
Кіт Вчений:
Напередодні Великої Французької революції саме так фаворитки короля отримували призначення для членів своїх родин. А потім була гільотина. Для усіх аристократів. Ні фіга собі поворот кадрових призначень в Україні!
О це так здобули!
BACCERMAH EISEN:
Приехал в гости папик из оккупации. Последний раз был в 2018. Первым делом полез смотреть «украинские» новости, типа у них там все российское, а тут правда должна быть.
Через час заявил мне. «Как мочили твоего Пороха,так и продолжают мочить.Будто и не уезжал..».
Нечем крыть…
Поделиться:
Загрузка...