Єрмак не став відповідати на запитання Атлантичної ради США, — Піонтковський

430
Керівник Офісу президента України Андрій Єрмак скасував проведення онлайнової конференції з експертами неурядового американського аналітичного центру «Атлантична рада»

Подробиці розповів політолог Андрій Піонтковський (Вашингтон, США):

P.S.
Президент Грузії у 2004-2013 роках Міхеіл Саакашвілі не повинен погоджуватися на пропозицію команди Зеленського зайняти посаду віцепрем’єрміністра з питань реформ, оскільки в такий спосіб чинна українська влада намагатиметься «прикрити капітуляцію» в інтересах Кремля

З такою заявою виступив політолог Андрій Піонтковський.

«Саакашвілі беруть, щоб він своєю репутацією рефоратора і борця, супротивника Путіна прикривав політику капітуляції перед Путіним», — упевнений він.

«Міхеіл Ніколозович, не губіть свою політичну кар’єру і своє ім’я в такому сумнівному заході», — звернувся Піонтовський особисто до Саакашвілі.

Основні рішення все одно й надалі прийматимуться президентом Володимиром Зеленським та керівником його офісу Андрієм Єрмаком. Йдеться про втілення в життя небезпечних для України домовленостей з Путіним щодо Донбасу, додав експерт.

«Я особисто знайомий з Міхеілом Ніколозовичем Саакашвілі, я завжди підтримував його. Більше того, я більше скажу: у мене єдиний паспорт, той, який у мене зараз є, це паспорт Грузії, я громадянин Грузії. Мені Саакашвілі своїм указом, мені і ще кільком російським громадянам, дав (грузинське громадянство — ред.) в 2006 році, коли ми виступили проти грузинських погромів (в Росії — ред.). Були такі. Грузин на вулицях зупиняли. Вчителів змушували давати списки грузинських школярів тощо.

Міхеіл Ніколозович, почуйте мене. Я б хотів як громадянин Грузії закликати відмовитися від цієї чаші з отрутою, яку йому підносять, пропонуючи стати віце-прем’єром України з реформ. Вибачте, з яких реформ? Міхеіл Ніколозович йде віцепрем’єром до прем’єра, який є ставлеником Ахметова, а призначає його туди президент, який є ставлеником Коломойського. Які реформи Ви збираєтеся робити, Міхеіл Ніколозович, з Ахметовим та Коломойським?», — зазначив Піонтковський.

При цьому, за словами політолога, Коломойський попереднього згоден з майбутнім призначенням Саакашвиілі, про що свідчать заяви близького до нього народного депутата від фракції «Слуга народу» Олександра Дубінського.

«Він вже виступив кілька разів з дуже захопленими відгуками про призначення Саакашвілі. Тобто це погоджено з Коломойським», — підкреслив Піонтковський.

 

Поделиться:
Загрузка...