Єрмак — мій друг і всі ці відео — провокації

92

Єрмак — мій друг і всі це відео — провокації, — запевняє Президент України. Я не причетний до жодної корупції, — наголошує він же.

Ми дослідили всі факти на плівках і жодне корупційне призначення не відбулося, — стверджує Офіс Президента України.

Мій брат — базікало і любить надувати щоки, — з горем неофіційно констатує Андрій Єрмак.

Тобто, яка версія влади: є Денис Єрмак, брат керівника Офісу президента України, на час записів — радника президента. Денис ходить по барам-ресторанам, зачіпає людей, представляється братом радника президента і за гроші пропонує вирішити майже всі кадрові призначення в державі.
У той же час, його рідний брат Андрій — кришталево чесний, про це навіть не підозрює.
Президент — взагалі ні причому!
Висновок: брат Андрія Єрмака — аферист, якому зараз загрожує тюремне ув’язнення від 5 до 12 років з конфіскацією усього майна. З надією, що скандал вщухне, забудуть-відмажуть.

Але є одне але…

За публікаціями журналістів у жовтні 2019 р., через 2-3 тижні після легендарної зустрічі Дениса Єрмака з Купчаком щодо купівлі посади керівника Енергоатому і організації масових корупційних схем в цій компанії, щонайменше Президент України Зеленський наполягав на звільненні Недашковського з Енергоатому і призначення на його місце Купчака.

А це вже інша стаття, за попередньою змовою осіб, набагато серйозніша. І цілий букет інших статей кримінального кодексу.

Що би мав зробити Єрмак:
— у день скандалу написати заяву про звільнення. Не важливо, робив він щось чи ні. Його рідний брат, прикриваючись його ім’ям, займався аферами і відвертою корупцією.

Що мав би зробити Президент?
У той же день, тиждень тому, задовольнити цю заяву. Визнати кадрову помилку. Надати чіткі докази щодо власної непричетності до цієї ганебної ситуації.

Що роблять Єрмак і Зеленський?
Обійнявшись, йдуть на дно. І тягнуть за собою всі правохоронні органи, які мовчать і не знають як викрутитися: і розслідувати страшно, і не розслідувати — страшнувато, бо потім інші запитають.

Може, це й добре.
Чим швидше все це накриється мідним тазом — тим краще.
Та й реформа правохоронної системи давно назріла. Всі ці царські балкони, добудовані до хрущовок, не дали жодної користі ні мешканцям самої хрущовки, ні мерседесам, які проїжджають повз.

П.С. А 10 млрд грн щомісячно з бюджету по схемам виводять теж Ваші друзі, пане Зеленський?
Чи Ви не в курсі?
Ось Ваш колишній друг Уманський стверджує, що Шмигаль точно в курсі.
Про правохоронні органи промовчу. Вони в курсі цього давно.

 Володимир Омелян

Поделиться:
Загрузка...