ЄРМАК І ПАНІКА

192
В історії «Єрмак і «операція СБУ» мене найбільше потішили два моменти. Перший – те, як голосно заверещали про «московський вкид» ті самі люди, які нещодавно смакували фейк про «дзвінок Путіна-Порошенка» на підставі незрозумілих плівок просмерділого Москвою ексКДБшника Деркача.
Кортить спитати, як воно – смакує гарно? Виявляється Москва може вкидати фейки? Що ви там патякали про вашу ненависть до лицемірства?
Друге. Мені сподобалося, з яким натхнення вся оця ЗЕботва кинулася на захист відомого кінематографіста, почесного старого друга президента Зеленського, особи наближеної до заступника голови адміністрації Пуйла Дмітрія Козака і нарешті – фактичного голови держави Андрія Єрмака. Запам’ятайте ці обличчя – ви побачите їх ще не раз. Звісно, хіба ж можна торкатися Єрмака руками? Що тоді буде з Україною? Збагнути час, Зеленський без Єрмака – лише комік і шоумен в пазурах Авакова і Бені. Хіба можна зазіхати на наше все?!
У ярості шляхетній з відмазування Єрмака ЗЕботва не зупинилася навіть перед вивалюванням у багні журналіста Бутусова – їх не зупинило навіть те, що за 5 діб їм треба буде здіймати галас через трагедію Іловайська і декламувати тези «Порошенко злив добробати» створені… тим самим Бутусовим. В запалі ЗЕботва сама ж довела, що твердження Бутусова про Іловайськ можуть мати ознаки «воєнно-експертної помийки» яка «має всіх нас за лохів». Це – поширенні цитати ЗЕботви, про всяк випадок. Я давно писав – керівник ЗЕдіджитал Міша «ЦиркУродов» Федоров – явно прихований порохобот. Стільки шкоди ЗЕкоманді як він, завдати здатні хіба що Мендель та Подоляк.
Історія «Єрмак і операція СБУ» чітко висвітлила наскільки ЗЕкоманда вразлива до таких от вкидів. Вразливість показала команда, яка сама ударно послуговується вкидами. Гарно було писати нісенітниці про Петра Порошенка та його оточення – брехня вуха знайде, а виправдовуються винні. Але пролунало звинувачення на адресу самого Єрмака і ЗЕкоманда забилася в бурній істериці – без системи і стратегії.
Це все – лише початок. Далі – буде. Навіть не сумнівайтеся.
Поделиться:
Загрузка...