Єпископ «УПЦ МП» освятив прапор ракетного корабля російських окупантів

478

Попри триваючу російсько-українську війну й тисячі вбитих, у тимчасово окупованому Севастополі, безперешкодно і без докорів сумління, єпископ так званої «УПЦ МП» Каліник (Чернишов) урочисто освятив військово-морський прапор і прийом до складу Чорноморського флоту РФ малого ракетного корабля «Грайворон».

Про це інформує ресурс Духовний фронт.

Крім того, служитель РПЦвУ назвав Росію «нашим богохранимим отєчеством».

«Андріївський прапор був освячений в храмі Архістратига Михаїла. Чин освячення прапора звершив вікарій Сімферопольської і Кримської єпархії єпископ Бахчисарайський Каліник (Чернишов) в співслужінні благочинного Севастопольського округу протоієрея Сергія Халюти і військового духовенства, яке духовно «окормлює», благословляє російський Чорноморський флот. За богослужінням також молився єрарх РПЦ єпископ Губкінський і Грайворонский Софроній», – повідомляє офіційний сайт РПЦвУ.

Єрарх РПЦвУ Каллінік привітав російського командира військового корабля із цією подією і назвав Росію «нашою батьківщиною»: «Сьогодні ми освятили хоругву, яка буде підноситися над новим кораблем, який поповнить ряди славного Чорноморського флоту. Православна Церква протягом всієї історії завжди молить Бога про дарування миру на нашу богохраниму Батьківщину. Але мир можливий при одній лише умові – коли в Батьківщині є мужні люди, які готові, за словом Господа, життя своє віддати за друзів і близьких своїх. Тільки лише тоді всі вороги нашої Батьківщини, нашого святого Православ’я будуть розуміти і усвідомлювати, що якщо в країні є мужній народ, який не віддасть ні п’яді своєї землі, не зрадить свої ідеї, свою віру, не залишить свої будинки і сім’ї, тоді тільки буде мир».

Також він висловив вдячність російським окупантам і особливо командиру військового корабля і побажав їм бути готовими відбити будь-який напад на РФ: «Я дякую всім морякам Чорноморського флоту, і особливо командувачу Чорноморського флоту. Також вітаю капітана нового корабля з призначенням і відповідальністю, бо капітан є на кораблі і батьком і матір’ю, і суддею і тим, хто мілує, людиною, яка несе відповідальність за особовий склад. Я бажаю, щоб служба на цьому кораблі проходила спокійно, мирно, тихо, але при всьому цьому, щоб ви завжди були готові відбити будь-які спроби нападу на наше святе Отєчество».

Після підйому Андріївського прапора екіпаж корабля почне відпрацювання спеціального завдання з повсякденної організації служби на кораблі і його приготування до бою і походу. Потім почнеться другий етап підготовки, виходи в море з проведенням навчань і виконанням стрільб по повітряних, морських і берегових цілях.

df.news

Поделиться:
Загрузка...