Є єдина, але важлива позитивна сторона

114
В усій цій гнилій темі з мовчанкою про війну і замовчуванні загиблих є єдина, але важлива позитивна сторона.

В успіху зеленої ОПГ значну роль зіграла зв’язка з другом Владіміром, коли один вбивав, а інші використовували це в тилу для залякування простих українців. В результаті страх став важливою цеглиною, він відключив в українців головний мозок і ввімкнув спинний. І відімкнувши у жертви головний мозок, вдалося втюхати їм наркозалежного коміка, який в ролі Голобородька-Кашпіровського через екран всєлял вєру і толкав промови про Спасіння.
Так от, коли Кашпіровського обрали президентом, схема перестала їм бути потрібною. Далі залякувати українців стало б необачним, бо найздогадливіші з 73% могли почати задавати питання: а хто ж зараз наживається на війні, яку Месія обіцяв зупинити?
І отут вони допустили помилку. Почавши замовчувати війну, вони відімкнули у зубожілих страх. А без страху вмикається головний мозок. Українці починають принаймні в загальних обрисах помічати глобальний обман, рейтинги бибизян повзуть униз, а сам Кашпіровський намагається косплеїти Порошенка.
Звісно, Наталя Борщовий Набір і Савік надриваються, організатори афери виштовхують у світло софітів штопаного гордона, смєшка, штопану йулю, гройсмана і інших «націоналістів», лише б віджерти % у державницького електорату. Це схема небезпечна і далі, і з продовженням перебування засобів зброї (виробництва контенту) в руках ворогів, вони здатні провернути пограбування десятиліття і на наступних виборах.
Але без глобального залякування населення вони стають слабкіші.
Патріоти зобов’язані це використати. Ми маємо і далі доносити проукраїнську позицію до населення і позбавляти зелену ОПГ бази підтримки. А головна мета — пересаджати мафію і її босів після перемоги.
Поделиться:
Загрузка...